Լույսերի մեջ, Զառա՛ ջան, դու շատ լավն էիր. Ռուբեն Հակոբյան
Ամենավառ հուշերը «Մեր բակ»-ի նկարահանումներից են. ցավում եմ շատ. Իրինա Դանիելյան
#ՀԻՄԱ. ՍԻՐՎԱԾ ՀԱՂՈՐԴԱՎԱՐ, ԴԵՐԱՍԱՆՈՒՀԻ ԶԱՌԱ ԱՐԱՄՅԱՆԻ ՀՈԳԵՀԱՆԳՍՏՅԱՆ ԱՐԱՐՈՂՈՒԹՅՈՒՆՆ Է. #ՈՒՂԻՂ
Հիշեցնենք, որ 168TV-ի «Ռանդևու» հաղորդման ժամանակ դերասանուհին անդրադառնալով անձնական կյանքին՝ նշել էր. «Ես ապրել ու ապրում եմ իմ կյանքը՝ գիտակցելով, որ այդ կյանքը կարող է բերել նաև ոչ հաճելի անակնկալներ… իմ որոշման համար երբեք չեմ փոշմանել, բայց փակվել եմ, արտասվել, հետո մտածել՝ մի րոպե, երեխայի հետ գործ ունեմ… ուրիշ ծնող էլ կարող էր ունենալ այդ խնդիրը, ուղղակի ինձ համար կրկնակի ծանր է, որովհետև ես չեմ նրանց կենսաբանական ծնողը»։
7-օրյա ուղևորություն դեպի Աբու Դաբի, iPhone, MacBook, Dyson վարսահարդարիչ և այլ նվերներ. Telcell-ն ամփոփեց խաղարկության արդյունքները: Telcell Wallet-ի 12 հաջողակ օգտատերերը հուզված էին, ոգևորված:
Վերջին օրերին ՀՀ-ում կրկին նկատվում է WhatsApp հավելվածի հաշիվների զանգվածային «գողություն», որի դեպքում հանցագործներին անհրաժեշտ չէ, որ դուք սեղմեք որևէ հղման կամ նրանց փոխանցեք SMS հաղորդագրության միջոցով ստացած կոդը։ Այս մասին իրազեկում է ՆԳՆ-ն՝ խորհուրդ է տալիս երկփուլանի անվտանգություն միացնել:
«Wizz Air» ավիաընկերությունը ս.թ. հունիսի 7-ից գործարկելու է չվերթեր դեպի Հունաստանի Հռոդոս կղզի:
Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը բաց է բոլոր տեսակի տրանսպորտային միջոցների համար։