Հետախուզվողի հայտնաբերման մասին տեղեկացվել է ՀՀ-ում Ինտերպոլի ԱԿԲ-ին։
Հետո արդեն, բնականաբար, տարանցման վճարներ կան դրանց համար, որոնք կազմակերպությունները պետք է վճարեն: Այսինքն, իրենք իրենց կողմից այդ սիմվոլիկ,
34-ամյա Սերգեյ Մանկոն որոնվում է որպես անհետ կորած
ՀՀ միջպետական և հանրապետական նշանակության բոլոր ավտոճանապարհները բաց են:
Իշխանական պատգամավորին մի բան էլ հիշեցնեմ` մինչև 2017թ-ը, Ռիո մոլի կառուցումը, իր հիշատակած ավերակ գործարանի տարածքը Սարալանջի պողոտան երկու մասի էր բաժանել։ Դա փաստող լուսանկարն էլ Մեկնաբանության մեջ եմ թողնում
Ըստ օպերատիվ տեղեկությունների՝ Երևանի բնակիչ 32-ամյա Ա. Չիչոյանը հասարակության նկատմամբ անհարգալից, կամ իրավական, կամ բարոյական նորմերի նկատմամբ բացահայտ արհամարհական վերաբերմունք է ցուցաբերել և վիճաբանել է
Միհրանին ճանաչում եմ դեռ ուսանողական տարիներից. նա մարդկային ու մասնագիտական բարձր որակների տեր անձնավորություն է, որի հետ կարող ես ունենալ և՛ քաղաքական տարակարծություններ, և՛ ընդհանրություններ, չհամաձայնել սուր
+Դեկտեմբերի 8-ին քրեակատարողական հիմնարկների հոգևոր առաջնորդ, հոգեշնորհ Տ. Իսահակ վարդապետ Պողոսյանի ձեռամբ և հոգեշնորհ Տ. Սեպուհ աբեղա Ասատրյանի, բարեշնորհ սարկավագներ Դավիթ Սերգեյենկոյի և Մայիս Ղազարյանի գործակցությամբ՝ «Արմավիր» քրեակատարողական հիմնարկի Սուրբ Գրիգոր Նարեկացի և Սուրբ Մարիամ Աստվածածին մատուռներում կատարվել է ազատազրկված անձանց մկրտություն։
Թղթային նամակները կարելի է թողնել Երեւանում՝ Բաղրամյան պողոտա, 6 հասցեում եւ Մոսկվայում՝ Noôdome, Ռոմանով նրբանցք, 2, շենք 1 հասցեում:
«Եթե Աստծուց չեն վախենում, ուրեմն՝ կպատժվեն, եթե Աստծուն հետո ճանաչեն, կարող է շատ ավելի վատ լինի իրենց համար։ Եկեղեցու հետ կատակ անել չի կարելի, ով իր եկեղեցուն դեմ գնա, կգնա Աստծու դեմ։ Ասվում է, որ Նիկոլ Փաշինյանն ընկած է «Կյանքի խոսք» աղանդի մեջ, հիմա ի՞նչ, ուզում է մեր ազգի մեջ նոր բողոքական ճյուղ բացե՞լ, թե՞ ուզում է Տրդատ 3-ի նման լինել»:
Ընկերությունը գործում է հաստատագրված էթիկայի կանոնագրի համարձայն և գործում բրենդների ու ընկերություների հետ, որոնք հանրային բարիք են ստեղծում:
Չնայած սահող և դժվարամատչելի տեղանքին՝ փրկարարական ծառայողների հստակ գործողությունների արդյունքում շունն անվնաս դուրս է բերվել ջրանցքից
Հայտնում ենք, որ նշված դեպքը տեղի է ունեցել զինվորական ծառայության հետ որևէ առնչություն չունեցող հանգամանքներում և վայրում, ինչի վերաբերյալ ՆԳՆ գործընկերները լրատվամիջոցներին համապատասխան մեկնաբանություն են տվել:
Հայ Եկեղեցու համաշխարհային երիտասարդական միավորումը հրապարակել է Գարեգին Երկրորդ Վեհափառ Հայրապետի տնօրինությամբ 1999-2011թթ. նոր կառուցված, վերականգնված և մասնակիորեն վերանորոգված եկեղեցիների ու վանքերի ցանկը:
Էպիկենտրոնային գոտում ստորգետնյա ցնցման ուժգնությունը կազմել է 2-3 բալ:
«Հայաստան-Արցախ-Սփյուռք» 16-րդ մրցանակաբաշխությունը ընտրել է տարվա լավագույններին:
ՔԿՀ-ներում անձանց պահման պայմանները նորություն չեն, կարիքների գնահատում ենք անում. ՔԿԾ պետ
Արգելափակման արդյունքում տվյալ հասցեներն այլևս հասանելի չեն, ինչը միտված է կանխելու քաղաքացիների հետագա մոլորեցումն ու հնարավոր ֆինանսական վնասները