Գլխավոր լուսանկարում՝ Երևանի կառուցապատման ներդրումային ծրագրերի իրականացման գրասենյակի ղեկավար Անետա Բաբայանը և Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը
Եվ հենց այս կետում է, որ քաղաքական ինքնավստահությունը վերածվում է ավտորիտարիզմի անթաքույց դրսևորման
Փաշինյանն այնքան թույլ է իրեն զգում և այնքան է վախենում Սամվել Կարապետյանից, որ նրան խոսելու հնարավորություն չի տալիս։ Հակառակ դեպքում հենց նա կպատասխաներ նրան այսպես»։
Վարույթի քննությունը փոխանցվել է ՀՀ քննչական կոմիտեի տնտեսական հանցագործությունների և մաքսանենգությունների քննության գլխավոր վարչություն։
Միաժամանակ նախագահը շեշտել է, որ այսօր Ադրբեջանի և Հայաստանի միջև կա խաղաղություն։ «Վաշինգտոնյան պայմանավորվածությունները, խաղաղության պայմանագրի պարաֆավորումը դե
Անդրադառնալով ճանապարհների որակի մասին դժգոհություններին, որ աղ ու ավազ շաղ տալուց հետո մեծ փոսեր են գոյացել ճանապարհներին՝ ՏԿԵ նախարարը նշեց․ «Ճանապարհային դեպարտամենտը,
Հրդեհի հետևանքով, ըստ նախնական տեղեկությունների բարեբախտաբար տուժածներ չկան։
Փաստորեն, ըստ գերագույն գլխավոր ստախոսի՝ եկեղեցին չուլանանոց սարքած, կուսակրոնությունը խախտած, ռսի շպիոն, մանկապիղծ և համարյա թե ծայրահեղ կրոնական
Տեառնընդառաջի տոնը Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի կողմից հռչակվել է նորապսակների օրհնության օր: