Դեկտեմբերի 26-ին, 29-30-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով:
Իսրայելա-ադրբեջանական դաշինքը «ստվերային» ձևաչափից դուրս է գալիս ուժի բացահայտ ցուցադրման։ Փաստացի, ձևավորվում է Իրանի
Ոստիկաններին այդ կինը նաև հայտնել է, որ Երևանի բանկերից մեկի հաշվեհամարից կանխիկացվել է մի քանի մլն դրամ գումար, ինչի պատճառով ինքը դարձել է խարդախության զոհ։
Սիրելի՛ հավատացյալներ, միասնական հաջորդ ժամերգության մասին կտեղեկացնենք հավելյալ
Սերժ Սարգսյանը Վլադիմիր Պուտինին նամակ գրելուց ընդամենը 5 օր հետո ՌԴ նախագահի հետ համատեղ ասուլիսում հստակ հայտարարել է,որ Արցախի խնդրի լուծումը պետք է լինի ինքնորոշման իրավունքի ապահովման միջոցով
Նույն օրը՝ 9․50-ի սահմաններում, Երևան-Սևան-Իջևան ճանապարհի 57-րդ կմ-ին Գեղարքունիքի պարեկները կանգնեցրել են Սևանի բնակչի վարած «Վազ 2107»-ը։
Նոյեմբերի 18-ին գրավոր հարցմամբ դիմել ենք Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանին՝ խնդրելով տեղեկություններ տրամադրել պայմանագրում կատարված փոփոխությունների վերաբերյալ։ Դեկտեմբերի 25-ի դրությամբ մեր գրավոր հարցման պատասխանը չենք ստացել։
Նայիր, Տեր, քաղցրությամբ դառնացնողիս, Տեր իմ և Աստված իմ,Հիսուս Քրիստոս: Մի բարկանա ինձ վրա, Տեր իմ, իմ բազում մեղքերի համար, և մի մերժիր իսպառ քո ձեռքի գործիս. ինձ չհասնի անոխակալիդ ցասումը, և մի անտեսիր տարակուսածիս, Տեր ներող և անհիշաչար:
Թուրքիայում հրապարակվել են ամենաշատ տարածված ազգանունների ցանկը։ Հիմնականում տարածված ազգանունների մեծ մասը կարճ, պարզ և թուրքական ծագում ունեցող ազգանուններ են։
Ցուցանիշները, որոնք իշխանությունները շատ հաճախ մատուցում են աշխատավարձերի ու հատկապես աշխատավարձերի աճերի տեսքով, իրականում քիչ կապ ունեն այն գումարների հետ, որոնք քաղաքացիներն առձեռն ստանում են։ Փաստացի քաղաքացիները շատ ավելի քիչ են ստանում, քան պաշտոնապես ներկայացվում է՝ որպես միջին աշխատավարձ։
Նեսոն հիշում է ամեն ինչ՝ ով որտեղ էր, ով ինչ պաշտոն ուներ։ Բայց երբ խոսքը հասնում է քաղաքական արդյունքներին,
Այսպիսով, «Շողակաթ»-ի փակումը Իոաննիսյանի, Սաքունցի, Լևոն Բարսեղյանի ու Սորոսի հիմնադրամի հին մտահղացումն է։ Այն Հայաստանը «վերականգնելու» անվան տակ «ապա-հայկականացնելու» ֆունդամենտալ ծրագրի մաս
Լևոն Մնացականյանը կրկին հերքել է իրեն ուղղված բոլոր մեղադրանքները, հաղորդում են տեղական լրատվամիջոցները։
Վարորդի նկատմամբ կազմվել է վարչական իրավախախտման վերաբերյալ արձանագրություն։