Ազատությու՛ն ազգային բարերար Սամվել Կարապետյանին, չորս սրբազաններին և բոլոր քաղբանտարկյալներին:
Փաստորեն Արմավիրի մարզի դատավորն էլ է կարծում, որ Գևորգ եպիսկոպոսը գործի է գնացել Մասյացոտն թեմ
Հաջորդը հավանաբար կարգալույծ հռչակված քահանաներին սեփական հայցերի հիման վրա դատական կարգով կրկին «ձեռնադրելն» է
Դուք շատ լավ գիտեք Հայոց Հայրապետի և Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի բացարձակ ու անթաքույց ճշմարտությունն ու արդարությունը, սակայն գիտենալով՝ նենգաբար անգիտացաք և դարձաք հայհոյող Սուրբ Հոգու
Ես դիմել եմ միջազգային մի շարք կառույցների, այդ թվում՝ ԵԽԽՎ մոնիթորինգի հանձնաժողովին՝ հույս ունենալով, որ գոնե այս անգամ իրենք թքած չեն ունենա։ Իմ աչքի առաջ դատարանում 50 վայրկյանում մահացավ Արմեն Գրիգորյանը։
Այսպահին երեխային բաց են թողել․ «Երեխան գտնվում է հոգեկան շատ խիստ հուզված և լարված վիճակում, և այս պահի դրությամբ ունի հոգեբանի ներգործության խիստ անհրաժեշտություն», – նշել է Երիցյանը։
Էդգար Ղազարյանն ու Դավիթ Սարգսյանը «Երկու ճակատ» պոդկաստի հերթական թողարկմանը քննարկում են Փաշինյանի գաղտնի հրամանով պաշտոնյաներին տրամադրված շռայլ պարգևավճարները, և այդ ֆոնին՝ սոցիալապես խոցելի խմբերի շահառուների, կենսաթոշակառուների, նպաստառուների, արցախցիների ծանր պայմանները և նրանց անտեսի մատնելու քաղաքականությունը։