Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Տաճարում օրհնում է քաղաքացիներին
Դեպքի վայր են ժամանել նաև Երևանի քաղաքապետարանի «Երքաղլույսի» աշխատակիցները։
ՆԳ նախարարությունը հորդորում է պահպանել երթևեկության կանոնները և տրանսպորտային միջոցները վարել բացառապես ձմեռային անվադողերով։ Խիստ վարչարարությունը շարունակվելու է
Դեկտեմբերի 27-ին, ավտովթար է տեղի ունեցել Գեղարքունիքի մարզում, հաղորդել է shamshyan.com-ը։
#ՀԻՄԱ. ՏԱՐԵՎԵՐՋՅԱՆ ՊԱՏԱՐԱԳ ՄԱՅՐ ԱԹՈՌ ՍՈՒՐԲ ԷՋՄԻԱԾՆՈՒՄ.#ՈՒՂԻՂ
Ազատությո՛ւն Դավիթ Իշխանյանին և ադրբեջանական բանտերում գտնվող բոլոր հայերին:
Ամեն ինչ պիտի անտաղանդ կերպով կապկես։ Կարապետյան Կարենի ուդառնիկներից մինչեւ կուսակցական կորպորատիվին
Սխալը չի ուղղվում ուսուցչի հաշվին։ Սխալը պետք է ուղղվի համակարգային եղանակով՝ չվնասման և արդարության սկզբունքով»:
Դեպքի փաստով ոստիկանության Մարտունու բաժնում փաստաթղթեր են կազմվել, որոնք փոխանցվել են ՀՀ Քննչական կոմիտեի Գեղարքունիքի մարզային քննչական վարչության Մարտունու քննչական բաժին։
Այդ սահմանների խախտումը չի կարող դիտարկվել որպես սովորական քաղաքական քայլ։
Իհարկե Փաշինյանի էլեկտորատին դա առանձնապես չի էլ հետաքրքրելու: Հարկ եղած դեպքում նրանք ցանկացածի առաջ կպնդեն, որ Նիկոլ Փաշինյանը ընդհանրապես հարվածային գործիք առաջին նվագողն է մարդկության պատմության մեջ»:
Հարցերի դեպքում զանգահարել 84-22»
Ծծմբի երկօքսիդի պարունակությունը չի գերազանցել սահմանային թույլատրելի կոնցենտրացիան:
Խոսեք նրանց մասին, միացեք հայ պատանդների ազատության միջազգային արշավին։
Այսօր՝ դեկտեմբերի 27-ին, ՀՀ ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության քրեական ոստիկանության գլխավոր վարչության Շիրակի մարզի քրեական ոստիկանությունում հերթական օպերատիվ տեղեկություններ են ստացվել, որ 2 օր
Մոտ 100 տարի առաջ շատ դիպուկ և ճշմարիտ է գրել Կաֆկան. «Վախը դժբախտություն է, երջանկությունն անվախությունն է»:
Թվային միջավայրում Ձեր անվտանգության երաշխիքը Ձեր զգոնությունն ու մտածված գործողություններն են»,-նշում են ոստիկանությունից